Murat BERBER - Gönüllülük ve Paydaşlık
Facebook - Murat BERBER Twitter - Murat BERBER Google - Murat BERBER
Murat BERBER
Gönüllülük ve Paydaşlık

Merhaba, Değerli okurlarım;

 

Öncelikle " muratberber.com.tr " insanlığa ve ülkesine yararlı olacak sosyal sorumluluk içeren her türlü projelerde, programlarda ve çalışmalarda, kurum ve kuruluşların yanlarında yer almaya ve işbirliği içinde bulunmaya devam etmektedir.

 

" muratberber.com.tr ", davet edildiği müddetçe ve müsaitlik durumuna göre, (Din, Dil, Irk, vatan, millet ve İllegal örgüt ve insani onur vb. gibi hak ve hürriyetleri ihlal edici etkinlikler, propagandalar, kampanya ve etkinlikler hariç ) tüm etkinliklere katılım göstermektedir.

 

Etkinlik sonrası, muratberber.com.tr sitesinde etkinlik hakkında her türlü haber, makale, fotoğraf ve video türündeki her türlü tanıtım envanterine yer vermektedir.

 

Böylesi etkinliklerin reklamında, tanıtımında hiçbir şekilde ücret talep etmemekte ve herhangi bir beklenti içinde bulunmamaktadır.

 

Bu anlamdaki davetler için info@muratberber.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

 

Mutlaka mailinize geri dönülecektir.


gönüllülük paydaşlık computer Network electronics web Design computer cloud Computing web Application mobile App Development science And Technology web Development computer Logo technological science communication software technology web Application Development computer Accessories product Design pPT desktop Computers display Device computer Software do implementation legacy System computer Screen multimedia personal Computer php custom Software Computer programming programming Software Software Developer Software engineering Application software Software development Internet computer technology png,sticker png,free download
Yorumlar Yorum Yap
Henüz yorum yapılmamıştır!